Czech Liga
Sat 17 Feb
Jablonec
2-1
Teplice
Mladá Boleslav
0-1
Karviná
Baník Ostrava
1-2
Slovácko
Zlin
1-1
FK Dukla Praha
Vysocina Jihlava
1-0
Slavia Praha
Bohemians 1905
1-0
Zbrojovka Brno
Son 18 Feb
Sigma Olomouc
0-0
Viktoria Plzeň
Sparta Praha
2-0
Slovan Liberec
Club / Punkte
1 Viktoria Plzeň VKP 47
2 Sigma Olomouc SIG 33
3 Slavia Praha SLP 32
4 Sparta Praha SPA 31
5 Slovan Liberec SLI 30
6 Bohemians 1905 BOH 25
7 Jablonec JAB 24
8 Teplice TEP 23
 
9 Zlin ZLI 21
10 FK Dukla Praha DUK 20
11 Karviná KAR 17
12 Mladá Boleslav MBO 17
13 Slovácko SLO 15
14 Zbrojovka Brno ZBR 15
15 Vysocina Jihlava VJI 13
16 Baník Ostrava BAN 11
UCL »
Wed 21 Feb
20:45
Sevilla
20:45
Man. Utd
Wed 21 Feb
20:45
Shakhtar Donetsk
20:45
Roma
Primera Division »
Wed 21 Feb
18:45
Leganés
18:45
Real Madrid
Europa League »
Wed 21 Feb
18:00
CSKA Moskva
18:00
Crvena Zvezda
Copa Libertadores »
Wed 21 Feb
01:30
Santa Fe
01:30
Santiago Wanderers
Uefa Youth League »
Primeira Liga »
Wed 21 Feb
19:00
Estoril
19:00
Porto
Championship »
Wed 21 Feb
20:45
Bristol City
20:45
Fulham
Wed 21 Feb
20:45
Derby County
20:45
Leeds United
Wed 21 Feb
20:45
Ipswich Town
20:45
Cardiff City
Wed 21 Feb
20:45
Wolverhampton
20:45
Norwich City
Copa MX Clausura Gruppe 1 »
Copa MX Clausura Gruppe 2 »
Copa MX Clausura Gruppe 3 »
Wed 21 Feb
04:00
Monterrey
04:00
Dorados
Copa MX Clausura Gruppe 4 »
Wed 21 Feb
23:00
Mineros Zacatecas
23:00
Toluca
Copa MX Clausura Gruppe 6 »
Wed 21 Feb
02:00
Necaxa
02:00
Murciélagos
Copa MX Clausura Gruppe 9 »
Apertura Colombia »
Wed 21 Feb
01:45
Deportivo Pasto
01:45
La Equidad
Copa Sudamericana »
Wed 21 Feb
23:15
Lanús
23:15
Spt. Cristal Lima
Wed 21 Feb
01:30
Barcelona
01:30
General Díaz
Copa do Brasil »
Wed 21 Feb
23:30
Atletico PR
23:30
CA Tubarão
Wed 21 Feb
23:30
Remo
23:30
Internacional Porto Alegre
Wed 21 Feb
23:30
Londrina
23:30
Ceará
Friendly »
Wed 21 Feb
15:00
Odd Grenland
15:00
Jerv
Wed 21 Feb
16:00
Rubin Kazán
16:00
Lillestrom SK
Wed 21 Feb
16:00
Aalesunds FK
16:00
IK Start Kristiansand
Wed 21 Feb
16:00
FK Bodo Glimt
16:00
Sandefjord Fotball
Wed 21 Feb
18:00
Sturm Graz
18:00
Kalsdorf
Copa Colombia »
Wed 21 Feb
20:00
Bogotá
20:00
Deportes Quindío
Wed 21 Feb
17:30
Universitario
17:30
Orsomarso SC
2. Liga »
Wed 21 Feb
18:30
Darmstadt 98
18:30
Kaiserslautern
League One »
Wed 21 Feb
20:45
Rochdale
20:45
Milton Keynes Dons
Confederation Cup »
Wed 21 Feb
14:00
Welayta Dicha
14:00
Zimamoto
Wed 21 Feb
16:30
Nouadhibou
16:30
Africa Sports
Wed 21 Feb
17:00
Mbour Petite Côte
17:00
RSB Berkane
Wed 21 Feb
15:30
Cara Brazzaville
15:30
Asante Kotoko
Wed 21 Feb
17:00 Nachholspiel
Al Hilal Juba
17:00
Ben Guerdane
Wed 21 Feb
16:00
Sahel
16:00
Al-Ittihad
Wed 21 Feb
19:00
Banjul
19:00
Akwa United
Wed 21 Feb
16:30
Étoile Filante
16:30
Olympic Star
Wed 21 Feb
15:30
Maniema Union
15:30
Mangasport
Wed 21 Feb
12:30
Fosa Juniors
12:30
AFC Leopards
Wed 21 Feb
16:00
Galaxy FC
16:00
Costa do Sol
Clausura Ascenso »
Wed 21 Feb
02:00
Zacatepec
02:00
Atl. San Luis
Premier League »
CONCACAF Champions »
Wed 21 Feb
02:00
CS Herediano
02:00
Tigres UANL
Wed 21 Feb
04:00
Colorado Rapids
04:00
Toronto FC
Copa Lega Pro »
Wed 21 Feb
19:30
Alessandria
19:30
Pontedera
PSL »
Torneo Transición Primera B Chile »
Wed 21 Feb
00:00 Live 7'
Unión San Felipe
0 - 0
Santiago Morning
1. Lig »
Wed 21 Feb
17:00
Istanbulspor AS
17:00
Manisaspor
Wed 21 Feb
17:00
Elazigspor
17:00
Giresunspor
Wed 21 Feb
14:00
Denizlispor
14:00
Umraniyespor
Wed 21 Feb
14:00
Eskisehirspor
14:00
Gaziantep BB
Magyar Kupa »
Serie D Gruppe 1 »
Wed 21 Feb
14:30
Borgaro
14:30
Varesina
Wed 21 Feb
14:30
Borgosesia Calcio
14:30
Arconatese
Wed 21 Feb
14:30
Chieri
14:30
Como
Wed 21 Feb
14:30
Casale
14:30
Folgore Caratese
Wed 21 Feb
14:30
Castellazzo
14:30
AC Pro Sesto
Wed 21 Feb
14:30
Inveruno
14:30
Olginatese
Wed 21 Feb
14:30
OltrepòVoghera
14:30
ASD Bra
Wed 21 Feb
14:30
Pavia
14:30
Caronnese
Wed 21 Feb
14:30
Varese
14:30
Gozzano
Wed 21 Feb
14:30
Seregno
14:30
Derthona
Serie D Gruppe 2 »
Wed 21 Feb
14:30
Polisportiva
14:30
Pergolettese
Wed 21 Feb
14:30
Crema 1908
14:30
Pontisola
Wed 21 Feb
14:30
Darfo Boario
14:30
Bustese Roncalli
Wed 21 Feb
14:30
Grumellese
14:30
Caravaggio
Wed 21 Feb
14:30
Calcio Lecco 1912
14:30
Scanzorosciate
Wed 21 Feb
14:30
Levico Terme
14:30
Trento Calcio 1921
Wed 21 Feb
14:30
Pro Patria
14:30
Virtus Bergamo
Wed 21 Feb
14:30
Rezzato
14:30
Ciserano
Wed 21 Feb
14:30
Romanese
14:30
Lumezzane

Follow BeSoccer on Facebook